O nas

misja, główne obszary działalności

Eversoft Infosystems jest młodą firmą informatyczną założoną w 2009 roku. Większa część naszej działalności związana jest z tworzeniem stron internetowych oraz promocją stron w internecie (pozycjonowanie stron www, projektowanie stron internetowych, kampanie marketnigowe w internecie).

Nasz zespół projektowy złożony jest z młodych, ale doświadczonych programistów, zdobywających doświadczenie zarówno przy budowie systemów małej skali (systemy zarządzania treścią stron www) jak również dużych systemów o skali międzynarodowej (systemy o skomplikowanej logice biznesowej, wymagające przemyślanego i optymalnego projektu).

Nasi graficy posiadają doświadczenie przy projektowaniu układów graficznych dla wielu stron internetowych: zarówno statycznej grafiki wykorzystywanej na stronach html, jak również dynamicznej grafiki tworzonej w technologii flash.

Pozostała działalność skupiona jest na tworzeniu oprogramowania (jesteśmy autorami systemu wspomagającego analizy giełdowe) oraz działaniach związanych z internetem: hosting stron www, sklepy internetowe.

Z radością staniemy na przeciw każdego zadania:
  • zaprojektujemy Twoją stronę internetową - zarówno firmową, jak i prywatną!
  • wypozycjonujemy Twoją stronę - tak aby zajmowała czołowe miejsca w wyszukiwarkach!
  • stworzymy Twój sklep internetowy - tak abyś zwiększył sprzedaż i zobył klientów!
  • ... i wiele więcej - sprawdź naszą ofertę - Zapraszamy!
 

oferujemy dużo więcej

sprawdź naszą ofertę

 
 

oferta dla młodych firm

 
Młodymi firmom lub organizacjom non-profit oferujemy specjalne zniżki na nasze usługi, a także całkowicie darmowe wykonanie (łącznie z wykonaniem i pozycjonowaniem stron www).
 
więcej informacji ...