Sklepy internetowe

oprogramowanie do sklepów internetowych online

W dzisiejszych czasach sklep internetowy spełnia coraz większą rolę przy sprzedaży i promocji produktów i usług firmy. Sklepy internetowe pozwalają zaprezentować produkty klientom nie wymagając od nich fizycznej obecności w sklepie. Dlatego pozwalają w szybkim tempie zwiększyć sprzedaż i zyski firmy.

Rola sklepów internetowych rośnie razem z rozwojem internetu oraz technologii www. Dużą skuteczność notują sklepy internetowe wyspecjalizowane w określonej gamie produktów (np. sklepy internetowe wyspecjalizowane w sprzedaży książek).

Na rozwój oprogramowania do obsługi sklepów internetowych duży wpływ ma też rozwój usług transportowych - firm kurierskich, poczty. Dzięki temu pojawiają się coraz częściej sklepy online oferujące produkty wymagające wyspecjalizowanego transportu (przykładem są firmy sprzedające meble przez internet).

Oferta stworzenia sklepu internetowego online

Jeśli są Państwo zainteresowani zainwestowaniem w promocję i sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem sklepu internetowego prosimy o kontakt z podaniem następujących danych:
  • asortyment produktów/usług, który ma być sprzedawany
  • docelowa grupa klinetów (np. wszyscy, kobiety, dzieci, osoby w średnim wieku itp)
  • czy posiadają Państwo stronę intenetową (jeśli tak zaproponujemy możliwość maksymalnej integracji sklepu z istniejącą stroną, jeżeli nie posiadają Państwo strony wtedy, w przypadku zdecydowania się na nasze usługi, strona zostanie dla Państwa stworzona w ramach ceny sklepu
Odpowiedź na powyższe punkty pozwoli nam lepiej zrozumieć grupę docelowych klientów i zaproponować lepsze rozwiązania pozwalające klientom na dotarcie do produktów np.:
  • wyświetlanie "podobnych produktów" w momencie przglądania danego produktu lub kategorii produktów
  • wprowadzenie możliwości udzielania promocji (możliwość zdefiniowania dwóch cen: aktualnej i promocyjnej)
  • możliwość wysyłki newslettera do klientów
  • oraz wiele innych udogodnień, pozwalających na lepsze dotarcie do klienta
 

oferujemy dużo więcej

sprawdź naszą ofertę

 
 

oferta dla młodych firm

 
Młodymi firmom lub organizacjom non-profit oferujemy specjalne zniżki na nasze usługi, a także całkowicie darmowe wykonanie (łącznie z wykonaniem i pozycjonowaniem stron www).
 
więcej informacji ...