System mailingowy "Lunar Mailing"

program do wysyłki mailingu i newslettera

Zarządzanie rozbudowaną liczną adresów mailowych, wysyłka poczty do określonej grupy odbiorców to działania coraz częściej obserwowane wśród firm. Mailing jest stosunkowo młodą i skuteczną formą promocji produktów, usług, marki. Jednak masowa wysyłka poczty to zdanie, które może okazać się trudne w zarządzaniu i zabierać sporo czasu. Z pomocą przyjść może przygotowany przez nas program "Lunar mailing".

Lunar mailing to przyjazny użytkownikowi system mailingowy (program mailingowy) pozwalający na wysyłkę poczty do zdefiniowanych grup osób. Program jest prosty w obsłudze i znajdzie zastosowanie podczas wysyłki korespondencji do klientów bądź pracowników firmy.

Nasi klienci, którzy skorzystali z systemu mailingowego odnotowali wyraźny wzrost wejść na ich strony internetowe (zarówno za pomocą linków zamieszczonych w treści wysyłanej wiadomości jaki i odwiedzin bezpośrednich).

Niektóre z cech programu:
  • obsługa za pomocą przeglądarki internetowej (nie wymaga instalacji programu na stanowisku roboczym)
  • możliwość defniowania grup klientów do których poczta jest wysyłana
  • możliwość importu kontatków z programu Microsoft Outlook (i innych programów eksportujących do formatu tekstowego CSV)
  • możliwość filtrowania wyników
  • możliwość jednoczesnego sortowania wyników po kliku kryteriach
  • standardowa wydajność wysyłki wiadomości nie zawierających załączników – 400 maili na godzinę (taką wydajność zapewniamy na naszych serwerach, w przypadku instalacji na serwerze klienta może zajść konieczność ograniczenia tempa wysyłanej poczty)

Program standardowo pozwala na import kontaktów z programu Microsoft Outlook 2003 i 2007. Posiada również opcje zaawansowanego importu pozwalające na import kontaktów z pliku CSV wygenerowanego z dowolnego programu. Na Państwa życzenie zaimportujemy bazy klientów w innych formatach.

Program jest zainstalowany na naszych serwerach, co zapewnia odpowiednią wydajność programu. Na życzenie system mailingowy Lunar mailing możemy zainstalować na Państwa serwerze lub koncie hostingowym.

Na życzenie udostępniamy wersję demonstracyjną programu.

W razie jakichkolwiek pytań / wątpliwości prosimy o kontakt

 

oferujemy dużo więcej

sprawdź naszą ofertę

 
 

oferta dla młodych firm

 
Młodymi firmom lub organizacjom non-profit oferujemy specjalne zniżki na nasze usługi, a także całkowicie darmowe wykonanie (łącznie z wykonaniem i pozycjonowaniem stron www).
 
więcej informacji ...